Bied­ny jest tyl­ko ten, kto nie ma wiedzy.

Talmud

współpraca
oferta dla autorów książek i szkoleniowców

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.

Henry Ford

chcesz wydać swoją książkę lub prowadzić szkolenia?

Wydawnictwo ARTEFAKT.edu.pl sp. z o.o. zaprasza do współpracy specjalistów z zakresu nauk społecznych, humanistycznych, medycznych i technicznych, zainteresowanych opublikowaniem własnej książki - opracowania naukowego lub praktycznego poradnika, a także multimedialnego szkolenia e-learningowego. Pierwszym etapem procesu wydawniczego pozostaje wspólne uzgodnienie tematu i planu publikacji, prezentacja utworu już sporządzonego lub programu szkolenia. W razie pozytywnej recenzji już gotowej książki, w oparciu o zapotrzebowanie rynkowe, uzgadniana jest forma oraz skala jej dystrybucji. Co do zasady oferujemy dwie płaszczyzny publikacji:

• Druk książek - nisko i wysokonakładowy, obejmujący korektę lub redakcję treści, opracowanie szaty graficznej i skład publikacji, a następnie jej hurtową oraz detaliczną dystrybucję.

• Publikacje elektroniczne (e-booki) - skład i dystrybucja książek w formacie elektronicznym.

Nie świadczymy usług w zakresie odpłatnego druku na życzenie lub innych form obsługi selfpublishingu.

Chętnie podejmujemy się współpracy ze szkoleniowcami oraz debiutującymi twórcami form zwartych dotyczących następujących zagadnień:

• prawo gospodarcze i cywilne
  • prawo karne
  • prawo administracyjne i konstytucyjne
  • prawo podatkowe
  • prawo międzynarodowe i europejskie
  • prawo autorskie
  • kryminologia, kryminalistyka, medycyna sądowa, psychologia sądowa
  • ekonomia, finanse, zarządzanie, marketing
  • historia
  • nauki polityczne, nauki o bezpieczeństwie, stosunki międzynarodowe
  • psychologia, socjologia i filozofia